Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym się kierować przy wyborze adwokata?
#1
Szukam adwokata, który uporządkowałby sprawy mojej firmy. Czym się kierować przy wyborze prawnika? Niestety, uznani adwokaci mają wysokie stawki i nie stać mnie na tę „imprezę”.
"Czy nie lepiej byłoby zamiast tępić zło szerzyć dobro"
Odpowiedz
#2
A jeżeli powiedziałbym Ci, że można tanio i dobrze, profesjonalnie? Zaznajom się z kancelarią prawniczą Engelgardt (ich strona: http://engelgardt.pl). To uznana na rynku kancelaria prawnicza, a stawki mają naprawdę niskie, zaręczam. Wracając do pytania: wybieraj najlepszych prawników, tzn. znanych i uznanych, myślę, że łatwo takich „wyszukać”. Proponowałbym nie korzystać z usług amatorów, bo możesz się przejechać i wyjść na tym jak Zabłocki na mydle. Lepiej nie mieć adwokata niż mieć słabego, moim zdaniem.
"Fortuna na jednym kole a bieda na dwóch"
Odpowiedz
#3
Dobry adwokat Dąbrowa Górnicza powinien mieć przede wszystkim wyrobioną markę, a to się zdobywa przez lata doświadczeń, tak jak w każdej branży zresztą. Wydaje mi się, że usługi prawnicze są na tyle specyficzne, że wskazane jest wybrać adwokata z polecenia, po znajomości. Jeżeli jednak nikt z Twojego otoczenia nie miał tej przyjemności, żeby musiał korzystać z usług jakiegokolwiek adwokata, to musisz opierać się jedynie na opiniach wyrażonych w Internecie, choćby na takich forach jak to. Musisz jednak uważać i nie wierzyć we wszystko to, co wypisują ludzie, ale to chyba wiadoma sprawa. W każdym razie – powodzenia!
"Ruch jest przyczyną wszelkiego życia"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

wypożyczalnia samochodów pyrzowice

klimatyzacja tychy